Stiri

08/11/2017

INTALNESTE WAZDAN LA SIGMA 2017!

Wazdan va fi prezent la Summit of iGaming, Malta(SiGMA).

SiGMA 2017 va avea loc intre 22 si 25 Noiembrie in Malta Fairs & Conventions Centre(MFCC) in Ta'Qali. Echipa noastra asteapta sa primeasca vizitatori la cabina #B138 unde vom dezvalui portofoliul nostru larg de produse pe 23 si 24 Noiembrie. SiGMA va fi o sansa grozava pentru Wazdan sa prezinte gama noastra larga de produse incluzand titluri populare de succes precum Magic of the Ring, Captain Shark sau Black Horse pe langa unele dintre cele mai recente lansari de jocuri: Wild Guns, Valhalla si multe altele. In standul nostru se va pune accentul pe promovarea jocurilor care urmeaza sa fie lansate, asa ca nu uita sa te opresti la standul #B138 sa fii primul care stie sloturile noastre inovative care vor fi lansate in curand si sa profiti de surprizele placute pregatite clientilor nostrii!

Va rugam, contactati-ne daca vreti sa programati o intalnire cu echipa noastra in Malta. Ne asteptam sa fie plin la SiGMA 2017!