Stiri

15/01/2018

ICE 2018, VENIM!

Wazdan se pregateste de ICE Totally Gaming 2018, unul dintre cele mai importante evenimente din jocuri, aducand impreuna atat online-ul cat si offline-ul din sectorul de jocuri international. Show-ul de trei zile tine intre 6 - 8 Februarie 2018 la Londra ExCel, asa ca pastrati-va zilele libere si ne vedem la ICE!

Vei gasi Wazdan la ambele numere S8 202 unde compania isi va prezenta cele mai noi produse de jocuri si solutii. Vino sa te intalnesti cu echipa noastra prietenoasa, adreseaza-ne intrebari si beneficiaza de surprize placute pregatite pentru oaspetii si clientii nostrii. Wazdan va afisa ultimele sloturi care ofera teme extrem de interesante, grafica uluitoare si caracteristici speciale excelente incluzand un mod de economisire energie, mod dublu ecran, mod unic de dublaj si trei nivele diferite de volatilitate. Fii sigur ca vizitezi standul Wazdan, incearca-ne jocurile si profita de ospitalitatea noastra.

Va rog, contactati-ne daca vreti sa programati o intalnire cu echipa noastra in Londra. Asteptam cu nerabdare un plin ICE Totally Gaming 2018!